شرکت هزاره سوم

شرکت توسعه کشاورزی هزاره سوم، پیشگام توسعه فرا صنعتی، شرکت توسعه کشاورزی هزاره سوم ( توسط جمعی از خوشنام ترین و مجرب ترین بازرگانان ایران، در سال 1385 پایه گذاری شد. هدف از تاسیس شرکت هزاره سوم همانگونه که در نامش هویداست، کمک به توسعه کشاورزی کشور و جبران عقب ماندگی های چندین ساله حاصل از کاربرد روش های سنتی، استفاده از نهاده های کشاورزی ناکار آمد، بحران آب و فرسایش خاک می باشد. رسالت ما در شرکت هزاره سوم، ترویج و توسعه فناوری های نوین کشاورزی با استفاده از بهترین و مرغوب ترین نهاده ها در جهت نیل به کشاورزی پایدار است تا بتوانیم با افزایش تولید محصولات سالم، نقش موثری در شکوفایی اقتصادی، اجتماعی و خودکفایی ایران عزیز ایفاء نماییم.

 شرکت هزاره سوم توانست پس از گذشت مدت زمانی کوتاه از آغاز فعالیت خود، اعتماد و اطمینان کشاورزان محترم را جلب کند. اکنون به خود می بالیم که پس از گذشت یک دهه فعالیت مستمر، نام هزاره سوم کماکان اطمینان بخش خاطر کشاورزان می باشد.

شرکت توسعه کشاورزی هزاره سوم، طی یک دهه گذشته همواره ارتباط تنگاتنگی با وزارت جهاد کشاورزی و نهادهای وابسته از جمله سازمان حفظ نباتات، موسسه تحقیقات خاک و آب، موسسه تحقیقات گیاهپزشکی و سایر مرکز استانی و منطقه ای داشته و همواره سعی نموده است از تجربیات و راهنمایی های این ارگان ها بهره مند شده و توانمندی های خود را در اختیار آنها قرار دهد.

شرکت هزاره سوم، همواره سعی داشته تا از پتانسیل های بالقوه در بخش کشاورزی از جمله پتانسیل فارغ التحصیلان با دانش این بخش بهره مند شود. از اینرو همواره با به کارگیری دانش آموختگان بخش کشاورزی و آموزش این افراد، شرایط را برای تجربه اندوزی و شکوفایی هر چه بیشتر استعداد آن ها مهیا نموده است. کما اینکه هم اکنون اکثر همکاران سابق شرکت هزاره سوم در بالاترین مناصب شغلی در شرکت های هم صنف مشغول به کار هستند.

شرکت هزاره سوم، جایگاه کشاورزان محترم و مصرف کنندگان نهایی محصولات کشاورزی به صورت ویژه و خاص تعریف شده است. شرکت هزاره سوم، هیچگاه در فروش نهاده های کشاورزی، صرف فروش محصولاتش را د مد نظر نداشته و همواره به همراهی با کشاورز تا زمان مصرف نهاده و رفع مشکلات احتمالی وی توجه ویژه دارد. در رابطه با موضوع ترویج و آموزش کشاورزان توسط شرکت هزاره سوم، ذکر این نکته کافیست که این شرکت سالانه مبالغ هنگفتی را صرف برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی - ترویجی در نقاط مختلف کشور می کند.

دسترسی هموطنان عزیز به غذای سالم و امنیت غذایی آنان نیز از دغدغه های همیشگی شرکت هزاره سوم بوده است. از این رو همواره سعی نموده ایم تا با واردات بهترین نهاده های کشاورزی از معتبرترین تولید کنندگان جهانی و با بهره گیری از سیستم فروش منحصر به فرد شرکت، دسترسی کشاورزان محترم به محصولات را تسهیل نماییم. سابقه یک دهه همکاری شرکت هزاره سوم با خوشنام ترین برندهای جهانی تامین کننده نهاده های کشاورزی و ارتباط چندین ساله با معتبرترین عاملین فروش این نهاده ها در سراسر کشور، گواهی بر این مدعاست.

مجموعه هزاره سوم استمرار حیات خود در بازار کشاورزی ایران طی یک دهه اخیر را مرهون حمایت های همیشگی و بی شائبه دو گروه می داند. گروه اول، مدیر عامل و هیات مدیره محترم هستند که علی رغم مواجهه با شرایط اقتصادی سخت و طاقت فرسا هیچگاه از حمایت های همه جانبه خود نکاسته و با اتکاء به هدف و رسالت خویش، پشتوانه مجموعه هزاره سوم بوده اند. گروه دوم نیز کشاورزان محترم و عاملین فروش نهاده های کشاورزی هستند که با انتخاب و به کارگیری محصولات هزاره سوم، زمینه تداوم حضور ما را فراهم آورده اند.

در پایان ضمن تشکر از شما همراهان همیشگی شرکت هزاره سوم، مجددا پایبندی خود را به اهداف نخستین شرکت ابراز داشته و متعهد می شویم که تمام توان خود را در جهت رسیدن به کشاورزی پایدار، خودکفایی در تولید محصولات کشاورزی و اعتلای ایران عزیز به کار ببریم.

محصولات شرکت هزاره سوم به سه قسمت کود، سموم کشاورزی و بذور تقسیم می شود که به شرح برخی از آنها آورده شده است.

کود
هیومیسولHUMISOL محصول شرکت تراگوسا - اسپانیا کود هیومیسول (افزایش حاصلخیزی خاک و بهبود جذب) مایع 1 لیتر و 5 لیتر ....


میکس فول
Mix-Fol محصول شرکت تراگوسا - اسپانیا کود میکس فول 0حاوی چندین عنصر ضروری) مایع 1 لیتر

گرین زیت NPK
Greenzit NPK محصول شرکت سینجنتا کود گرین زیت NPK مایع 1 لیتر

کلسی فول
Calci - Fol محصول شرکت تراگوسا - اسپانیا کود کلسی فول ( بهبود کیفیت محصول) مایع 1 لیتر حاوی 96% کلسیم کلات

سکوسترن NK
محصول شرکت سینجنتا Sequestrene NK کود سکوسترن NK گرانول قابل حل در آب 1 کیلوگرم میزان مواد تشکیل دهنده بر .....

زیفول
Zn-Fol محصول شرکت تراگوسا - اسپانیا کود زیفول (موثر در افزایش مقاومت) مایع 1 لیتر حاوی 14% روی به صورت ...EDTA

تیوفول
Thio-Folمحصول شرکت تراگوسا - اسپانیا کود تیوفول (افزایش مقاومت گیاه در برابر تنش ها، بهبود رنگ پذیری میوه، افزایش محصول)

پی کی فول
PK-Fol محصول شرکت تراگوسا - اسپانیا کود پی کی فول (با تاثیر مثبت بر عوامل بیماریزای قارچی) مایع 1 لیتر

پی اچ فول
pH-Fol محصول شرکت تراگوسا - اسپانیا کود پی اچ فول (اصلاح کننده آب و خاک و کاهش دهنده (pH مایع 1...)

پروتوفول

Proto-Fol محصول شرکت تراگوسا - اسپانیا کود پروتوفول مایع 1 لیتر (بالترین و بهترین درصد اسید آمینه جهت افزایش محصول

ذرت جتا
رقم جتا (JETA) محصول: آمریکا هیبیرید سینگل کراس، دانه ای - علوفه FAO 640، متوسط رس، دوره رسیدگی: 125 - 130 روز.


ذرت کنسرو
رقم کنسرو (kONSUR) محصول: آمریکا هیبیرید سینگل کراس، دانه ای - علوفه ای 630 FAO ،متوسط رس، دوره رسیدگی: 125 - 130 روز.


ذرت کوردونا
رقم کوردونا (KORDUNA) محصول: آمریکا هیبیرید سینگل کراس، دانه ای - علوفه ای 650 FAO ،متوسط رس، دوره رسیدگی: 127 - 133 روز.

کدو تارا
کدو تارا (Fl Tara Royal Crown Seeds هلند) 500 عددی خصوصیات ظاهری: میوه بلوطی شکل, دارای چهار لوب ...

فلفل دلمه ای ستاره
فلفل دلمه ای ستاره (Fl Setareh Royal Crown Seeds هلند) 500 عددی خصوصیات ظاهری: میوه بلوکی شکل، دارای چهار لوب ...

خیار گلخانه ای پروین
خیار گلخانه ای پروین (Parvin Fl Royal Crown Seeds هلند) 500 عددی خصوصیات ظاهری: طول میوه 16 تا 18 سانتی متر. 

برای مشاهده تمامی محصولات شرکت هزاره سوم کلیک کنید

نشانی

قزوین خیابان سپه روبروی مسجد شیخ الاسلام

شرکت مهندسی کشاورزی خزانه ای (صحرا)

 فکس:5582-3356-028

 تلفن:3006-3355-028

 تلفن:5611-3357-028

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمامی حقوق متعلق به این شرکت می باشد