• مونا اسمعیلی

شرکت هیومین تک آلمان HUMINTECH

شرکت هیومین تک آلمان HUMINTECH

کمپانی HUMIN TECH آلمان  بزرگترین تولید کننده کود های بیولوژیک دنیا می باشد استفاده از محصولات متنوع این کمپانی که بر مبنای مواد هوموسی می باشد، موجب افزایش تولید، تقویت خاک و... میشود.
محصولات این شرکت شامل:

کود پوهوموس:  ترکیب غلیظ و 100% قابل حل درآب باکیفیت بالا و حاوی 85% هیومات پتاسیم ، محرک رشد گیاه واصلاح کننده خاک است، که برای گیاهان زراعی و باغی ، درختان میوه ، گیاهان زینتی، چمن و مراتع به هردو روش خاکی ومحلول پاشی استفاده می گردد. اجزای تشکیل دهنده این محصول شامل  اسید هیومیک = 80-85%، پتاسیم = 10-12%، ازت آلی = 1 %، آهن = 1%،ماده خشک 85-90 %.

این ترکیب یک هوموس دائمی غیرقابل تجزیه است. عمل تجزیه معمولا توسط میکروارگانیسمهای خاک انجام می شود.این ترکیب دارای قابلیت مصرف محلولپاشی با دز 200 گرم در هر هزار لیتر آب می باشد و برای کاربرد در آبیاری 1کیلوگرم در هکتار کفایت میکند.

کود هیوم آیرون میکس:

درصد عناصر اجزای تشکیل دهنده این محصول شامل :    آهن 3.5%     روی 2.5%    منگنز1.5%دارای قابلیت محلولپاشی با دز نیم در هزار در دومرحله طی فصل قبل از درشت شدن میوه و رنگ افتادن آن. لذا لازم است بدلیل داشتن هیومیک اسید در این محصول از مصرف محلولپاشی این محصول در مرحله رنگ گیری بدلیل لک افتادن روی میوه جلوگیری شود.قابلیت کاربرد در آبیاری با دز مصرفی 2کیلوگرم در هکتار و داریای قابلیت مصرف چالکود با دز مصرفی هر درخت 20-30 گرم می باشد.

 

کود بیوهلث: مخلوط قابل حل ازقارچهای مفید(آنتاگونیست) برای مبارزه با عوامل بیماریزای خاک  همراه اسیدهیومیک وعصاره جلبک دریایی.

 10% قارچ تریکودرما و باسیلوس ، 75% اسیدهیومیک ، 5%عصاره جلبک دریایی. این محصول قابلیت کاربرد به صورت آبیاری و نیز محلولپاشی را دارد. در محلولپاشی با دز مصرفی 1 در هزار و در آبیاری با دز مصرفی 2کیلوگرم در آبیاری در نیم ساعت آخر آبیاری بسیار موثر می باش. بوته های آلوده به بیماری های قارچی علاوه بر کنترل بیماری فارچی سبب تحریک مجدد به برگزایی میگردمد و در کیفیت بار محصول تاثیر بسزایی دارند.

 

برای مشاهده تمام محصولات هیومین تک آلمان (HUMINTECH) کلیک کنید

top